Hold til Smurfit Kappa CUP - Skoleturneringen 2023
Her er en oversigt over tilmeldte hold til Smurfit Kappa Cup - Skoleturneringen 2023.
0. Klasse - hold
Dalby Skole | 0.A |
Lykkegårdskolen | 0.A |
Sdr. Vang Skole | 0.A |
Vonsild Skole | 0.A |
Bakkeskolen | 0.B |
Sdr. Bjert Centralskolen | 0.B |
Sdr. Vang Skole | 0.B - 1 |
Sdr. Vang Skole | 0.B - 2 |
Sdr. Vang Skole | 0.B - 3 |
Dalby Skole | 0.B - Hold 1 |
Dalby Skole | 0.B - Hold 2 |
Dalby Skole | 0.C - 1 |
Dalby Skole | 0.C - 2 |
Dalby Skole | 0.C - 3 |
Sct. Michaels Skole | 0.X - Hold 1 |
Sct. Michaels Skole | 0.X - Hold 2 |
1. Klasse – hold
Alminde/Viuf Fællesskole | 1. |
Kolding Friskole | 1. |
Vonsild Skole | 1. |
Dalby Skole | 1. De Bruyne |
Dalby Skole | 1. Messi |
Bakkeskolen | 1.A |
Dalby Skole | 1.A |
Lykkegårdskolen | 1.A |
Bakkeskolen | 1.B |
Bakkeskolen | 1.C |
2. Klasse – hold
Kolding Friskole | 2. |
Alminde/Viuf Fællesskole | 2.A |
Bakkeskolen | 2.A |
Lykkegådskolen | 2.A |
Lyshøjskolen | 2.A |
Sdr. Vang Skole | 2.A |
Vonsild Skole | 2.A |
Dalby Skole | 2.A - Hold 1 |
Dalby Skole | 2.A - Hold 2 |
Bakkeskolen | 2.B |
Brændkjærskolen | 2.B |
Dalby Skole | 2.B |
Lykkegårdskolen | 2.B |
Lyshøjskolen | 2.B |
Sdr. Bjert Centralskolen | 2.B |
Sdr. Vang Skole | 2.B |
Vonsild Skole | 2.B |
Lyshøjskolen | 2.C |
Lyshøjskolen | 2.E |
Sct. Michaels Skole | 2.Y |
3. Klasse – hold
Alminde/Viuf Fællesskole | 3.A |
Bakkeskolen | 3.A |
Brændkjærskolen | 3.A |
Harte Skole | 3.A |
Aalykkeskolen | 3.A |
Dalby Skole | 3.A - Hold 1 |
Dalby Skole | 3.A - Hold 2 |
Alminde/Viuf Fællesskole | 3.B |
Bakkeskolen | 3.B |
Brændkjærskolen | 3.B |
Sdr. Vang Skole | 3.B |
Vonsild Skole | 3.B |
Aalykkeskolen | 3.B |
Bakkeskolen | 3.C |
Dalby Skole | 3.C - 1 |
Dalby Skole | 3.C - 2 |
Lyshøjskolen | 3.D |
Lyshøjskolen | 3.E |
Sct. Michaels Skole | 3.X |
4. Klasse – hold
Bakkeskolen | 4.A |
Dalby Skole | 4.A |
Lykkegårdskolen | 4.A |
Lyshøjskolen | 4.A |
Sdr. Vang Skole | 4.A |
Bakkeskolen | 4.B |
Kolding Realskole | 4.B |
Dalby Skole | 4.B /1 |
Dalby Skole | 4.B /2 |
Lyshøjskolen | 4.C |
Sct. Michaels Skole | 4.X |
Sct. Michaels Skole | 4.Y |
5. Klasse – hold
Kolding Friskole | 5. |
Bakkeskolen | 5.A |
Harte Skole | 5.A |
Lykkegårdskolen | 5.A |
Lyshøjskolen | 5.A |
Sdr. Bjert Centralskolen | 5.A |
Aalykkeskolen | 5.A |
Bakkeskolen | 5.B |
Brændkjærskolen | 5.B |
Dalby Skole | 5.B |
Vonsild Skole | 5.B |
Brændkjærskolen | 5.C |
Dalby Skole | 5.C |
Lyshøjskolen | 5.C |
Sct. Michaels Skole | 5.Y |
6. Klasse – hold
Dalby Skole | 6.A |
Lykkegårdskolen | 6.A |
Lyshøjskolen | 6.A |
Sdr. Vang Skole | 6.B |
Lyshøjskolen | 6.D |
Brændkjærskolen | 6.X |
Sct. Michaels Skole | 6.X |