Menu

Næste kampU14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 649

Ude mod
Ølgod IF
15. aug
Kl. 11.30
Ølgod Idrætsanlæg
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 - Pulje 649

Næste kampU14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 676

Hjemme mod
Haderslev FK
17. aug
Kl. 19.00
Mosevej Sportsplads
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 - Pulje 676

KampprogramU14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 649

August 2020

Ølgod IF
15. aug
Kl. 11.30
Ude
Ølgod Idrætsanlæg

Kolding B

Kolding B
23. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

SGI/SSK

Kolding B
30. aug
Kl. 17.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

Øster Starup/Vester Nebel IF
September 2020

Team BFO
8. sep
Kl. 18.30
Ude
Sdr. Omme Stadion

Kolding B

Lunderskov B
13. sep
Kl. 12.00
Ude
Lunderskov Stadion

Kolding B

Kolding B
16. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

Ølgod IF

SGI/SSK
27. sep
Kl. 11.00
Ude
Guldager Idrætscenter

Kolding B
Oktober 2020

Øster Starup/Vester Nebel IF
1. okt
Kl. 17.30
Ude
V.Nebel Sportsplads

Kolding B

Kolding B
11. okt
Kl. 17.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

Team BFO

Kolding B
25. okt
Kl. 17.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

Lunderskov B

KampprogramU14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 676

August 2020

Kolding B
17. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

Haderslev FK

Ammitsbøl/Egtved
22. aug
Kl. 11.00
Ude
Ødsted Stadion

Kolding B

FC Kolding Nord
30. aug
Kl. 11.00
Ude
Alminde/Viuf Hallen (ude)

Kolding B
September 2020

Kolding B
6. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

Christiansfeld IF/Fjelstrup IF

Kolding B
13. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

Starup UIF (H)

Haderslev FK
20. sep
Kl. 10.00
Ude
Banerne ved Haderslev Idrætscenter

Kolding B

Kolding B
27. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

Ammitsbøl/Egtved
Oktober 2020

Kolding B
3. okt
Kl. 13.00
Hjemme
Mosevej Sportsplads

FC Kolding Nord

Christiansfeld IF/Fjelstrup IF
10. okt
Kl. 11.00
Ude
Cuben

Kolding B

Starup UIF (H)
24. okt
Kl. 13.00
Ude
Staruphallen

Kolding B

StillingU14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 649

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Kolding B 0 0 0 0 0
2 Lunderskov B 0 0 0 0 0
3 SGI/SSK 0 0 0 0 0
4 Team BFO 0 0 0 0 0
5 Ølgod IF 0 0 0 0 0
6 Øster Starup/Vester Nebel IF 0 0 0 0 0

StillingU14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 676

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Ammitsbøl/Egtved 0 0 0 0 0
2 Christiansfeld IF/Fjelstrup IF 0 0 0 0 0
3 FC Kolding Nord 0 0 0 0 0
4 Haderslev FK 0 0 0 0 0
5 Kolding B 0 0 0 0 0
6 Starup UIF (H) 0 0 0 0 0