Spilleplaner
Holdene bedes melde deres ankomst i stævnekontoret.
Erindringsgave til alle spillere overrækkes for enden af tribunen efter holdets sidste kamp.
Kampprogram 0. Klasse | ||||
Pulje 1: | ||||
Dalby Skole 0.B / 2 | Sdr. Bjert Skole 0.B | |||
Sdr. Vang Skole 0.B / 3 | ||||
Bakkeskolen 0.B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:00 | Pulje 1 | Minibane 1 | 1 | Dalby Skole 0.B / 2 - Sdr. Vang Skole 0.B / 3 |
09:15 | Pulje 1 | Minibane 1 | 2 | Bakkeskolen 0.B - Sdr. Bjert Skole 0.B |
09:35 | Pulje 1 | Minibane 1 | 3 | Dalby Skole 0.B / 2 - Bakkeskolen 0.B |
09:50 | Pulje 1 | Minibane 1 | 4 | Sdr. Vang Skole 0.B / 3 - Sdr. Bjert Skole 0.B |
10:10 | Pulje 1 | Minibane 1 | 5 | Dalby Skole 0.B / 2 - Sdr. Bjert Skole 0.B |
10:25 | Pulje 1 | Minibane 1 | 6 | Sdr. Vang Skole 0.B / 3 - Bakkeskolen 0.B |
10:45 | Pulje 1 | Minibane 1 | 7 | Dalby Skole 0.B / 2 - Sdr. Vang Skole 0.B / 3 |
11:00 | Pulje 1 | Minibane 1 | 8 | Bakkeskolen 0.B - Sdr. Bjert Skole 0.B |
Pulje 2: | ||||
Dalby Skole 0.B / 1 | Sct. Michaels 0.X / 2 | |||
Sdr. Vang Skole 0.B / 2 | ||||
Dalby Skole 0.C / 3 | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:00 | Pulje 2 | Minibane 2 | 1 | Dalby Skole 0.B / 1 - Sdr. Vang Skole 0.B / 2 |
09:15 | Pulje 2 | Minibane 2 | 2 | Dalby Skole 0.C / 3 - Sct. Michaels 0.X / 2 |
09:35 | Pulje 2 | Minibane 2 | 3 | Dalby Skole 0.B / 1 - Dalby Skole 0.C / 3 |
09:50 | Pulje 2 | Minibane 2 | 4 | Sdr. Vang Skole 0.B / 2 - Sct. Michaels 0.X / 2 |
10:10 | Pulje 2 | Minibane 2 | 5 | Dalby Skole 0.B / 1 - Sct. Michaels 0.X / 2 |
10:25 | Pulje 2 | Minibane 2 | 6 | Sdr. Vang Skole 0.B / 2 - Dalby Skole 0.C / 3 |
10:45 | Pulje 2 | Minibane 2 | 7 | Dalby Skole 0.B / 1 - Sdr. Vang Skole 0.B / 2 |
11:00 | Pulje 2 | Minibane 2 | 8 | Dalby Skole 0.C / 3 - Sct. Michaels 0.X / 2 |
Pulje 3: | ||||
Dalby Skole 0.A | Sct. Michaels 0.X / 1 | |||
Sdr. Vang Skole 0.B / 1 | ||||
Dalby Skole 0.C / 1 | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:30 | Pulje 3 | Minibane 3 | 1 | Dalby Skole 0.A - Sdr. Vang Skole 0.B / 1 |
09:45 | Pulje 3 | Minibane 3 | 2 | Dalby Skole 0.C / 1 - Sct. Michaels 0.X / 1 |
10:05 | Pulje 3 | Minibane 3 | 3 | Dalby Skole 0.A - Dalby Skole 0.C / 1 |
10:20 | Pulje 3 | Minibane 3 | 4 | Sdr. Vang Skole 0.B / 1 - Sct. Michaels 0.X / 1 |
10:40 | Pulje 3 | Minibane 3 | 5 | Dalby Skole 0.A - Sct. Michaels 0.X / 1 |
10:55 | Pulje 3 | Minibane 3 | 6 | Sdr. Vang Skole 0.B / 1 - Dalby Skole 0.C / 1 |
11:15 | Pulje 3 | Minibane 3 | 7 | Dalby Skole 0.A - Sdr. Vang Skole 0.B / 1 |
11:30 | Pulje 3 | Minibane 3 | 8 | Dalby Skole 0.C / 1 - Sct. Michaels 0.X / 1 |
Pulje 4: | ||||
Sdr. Vang Skole 0.A | Vonsild Skole 0.A | |||
Lykkegaardskolen 0.A | ||||
Dalby Skole 0.C / 2 | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:30 | Pulje 4 | Minibane 4 | 1 | Sdr. Vang Skole 0.A - Lykkegaardsskolen 0.A |
09:45 | Pulje 4 | Minibane 4 | 2 | Dalby Skole 0.C / 2 - Vonsild Skole 0.A |
10:05 | Pulje 4 | Minibane 4 | 3 | Sdr. Vang Skole 0.A - Dalby Skole 0.C / 2 |
10:20 | Pulje 4 | Minibane 4 | 4 | Lykkegaardsskolen 0.A - Vonsild Skole 0.A |
10:40 | Pulje 4 | Minibane 4 | 5 | Sdr. Vang Skole 0.A - Vonsild Skole 0.A |
10:55 | Pulje 4 | Minibane 4 | 6 | Lykkegaardsskolen 0.A - Dalby Skole 0.C / 2 |
11:15 | Pulje 4 | Minibane 4 | 7 | Sdr. Vang Skole 0.A - Lykkegaardsskolen 0.A |
11:30 | Pulje 4 | Minibane 4 | 8 | Dalby Skole 0.C / 2 - Vonsild Skole 0.A |
Kampprogram 1 Klasse | ||||
1. Klasse | Pulje 5: | |||
Dalby skole Messi | Alminde Viuf 1 | |||
Dalby 1A | Bakkeskolen 1B | |||
Vonsild skole 1 | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:00 | 5 | 4F | 1 | Alminde Viuf 1 - Vonsild skole 1 |
09:20 | 5 | 4F | 2 | Dalby skole Messi - Dalby 1A |
09:40 | 5 | 4F | 3 | Bakkeskolen 1B - Alminde Viuf 1 |
10:00 | 5 | 4F | 4 | Vonsild skole 1 - Dalby skole Messi |
10:20 | 5 | 4F | 5 | Dalby 1A - Bakkeskolen 1B |
10:40 | 5 | 4F | 6 | Alminde Viuf 1- Dalby skole Messi |
11:00 | 5 | 4F | 7 | Vonsild skole 1 - Dalby 1A |
11:20 | 5 | 4F | 8 | Dalby skole Messi - Bakkeskolen 1B |
11:40 | 5 | 4F | 9 | Dalby 1A - Alminde Viuf 1 |
12:00 | 5 | 4F | 10 | Bakkeskolen 1B - Vonsild skole 1 |
12:40 | Finale | 4E | Nr 1 Pulje 5 - Nr 1 pulje 6 | |
1. Klasse | Pulje 6: | |||
Kolding Friskole 1 | Lykkegårdsskolen 1A | |||
Dalby skole De Bruyne | Bakkeskolen 1C | |||
Bakkeskolen 1A | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:00 | 6 | 4E | 1 | Kolding Friskole 1 - Dalby skole De Bruyne |
09:20 | 6 | 4E | 2 | Bakkeskolen 1A - Lykkegårdsskolen 1A |
09:40 | 6 | 4E | 3 | Bakkeskolen 1C - Kolding Friskole 1 |
10:00 | 6 | 4E | 4 | Dalby skole De Bruyne - Bakkeskolen 1A |
10:20 | 6 | 4E | 5 | Lykkegårdsskolen 1A - Bakkeskolen 1C |
10:40 | 6 | 4E | 6 | Kolding Friskole 1 - Bakkeskolen 1A |
11:00 | 6 | 4E | 7 | Dalby skole De Bruyne - Lykkegårdsskolen 1A |
11:20 | 6 | 4E | 8 | Bakkeskolen 1A - Bakkeskolen 1C |
11:40 | 6 | 4E | 9 | Lykkegårdsskolen 1A - Kolding Friskole 1 |
12:00 | 6 | 4E | 10 | Bakkeskolen 1C - Dalby skole De Bruyne |
12:40 | Finale | 4E | Nr 1 Pulje 5 - Nr 1 pulje 6 | |
Kampprogram 2 Klasse | ||||
2. Klasse | Pulje 7: | |||
Kolding Friskole 2 | Lykkegårdskolen 2B | |||
Lyshøjskolen 2A | Vonsild Skole 2B | |||
Dalby Skole 2A2 | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
11:00 | 7 | 4A | 1 | Kolding Friskole 2 - Lyshøjskolen 2A |
11:20 | 7 | 4A | 2 | Dalby Skole 2A2 - Lykkegårdskolen 2B |
11:40 | 7 | 4A | 3 | Vonsild Skole 2B - Kolding Friskole 2 |
12:00 | 7 | 4A | 4 | Lyshøjskolen 2A - Dalby Skole 2A2 |
12:20 | 7 | 4A | 5 | Lykkegårdskolen 2B - Vonsild Skole 2B |
12:40 | 7 | 4A | 6 | Kolding Friskole 2 - Dalby Skole 2A2 |
13:00 | 7 | 4A | 7 | Lyshøjskolen 2A - Lykkegårdskolen 2B |
13:20 | 7 | 4A | 8 | Dalby Skole 2A2 - Vonsild Skole 2B |
13:40 | 7 | 4A | 9 | Lykkegårdskolen 2B - Kolding Friskole 2 |
14:00 | 7 | 4A | 10 | Vonsild Skole 2B - Lyshøjskolen 2A |
14:40 | SEMIFINALE 1 | 4A | NR 1 P.7 - NR 1 P.8 | |
14:40 | SEMIFINALE 2 | 4B | NR 1 P.9 - NR 1 P.10 | |
15:15 | FINALE | 4A | 7 | VNDER SEMI 1 - VINDER SEMI 2 |
2. Klasse | Pulje 8: | |||
Alminde Viuf Skole 2A | Dalby Skole 2B | |||
Sdr. Vang Skole 2A | Lyshøjskolen 2C | |||
Bakkeskolen 2B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
11:00 | 8 | 4B | 1 | Alminde Viuf Skole 2A - Sdr. Vang Skole 2A |
11:20 | 8 | 4B | 2 | Bakkeskolen 2B - Dalby Skole 2B |
11:40 | 8 | 4B | 3 | Lyshøjskolen 2C - Alminde Viuf Skole 2A |
12:00 | 8 | 4B | 4 | Sdr. Vang Skole 2A - Bakkeskolen 2B |
12:20 | 8 | 4B | 5 | Dalby Skole 2B - Lyshøjskolen 2C |
12:40 | 8 | 4B | 6 | Alminde Viuf Skole 2A - Bakkeskolen 2B |
13:00 | 8 | 4B | 7 | Sdr. Vang Skole 2A - Dalby Skole 2B |
13:20 | 8 | 4B | 8 | Bakkeskolen 2B - Lyshøjskolen 2C |
13:40 | 8 | 4B | 9 | Dalby Skole 2B - Alminde Viuf Skole 2A |
14:00 | 8 | 4B | 10 | Lyshøjskolen 2C - Sdr. Vang Skole 2A |
14:40 | SEMIFINALE 1 | 4A | NR 1 P.7 - NR 1 P.8 | |
14:40 | SEMIFINALE 2 | 4B | NR 1 P.9 - NR 1 P.10 | |
15:15 | FINALE | 4A | 7 | VNDER SEMI 1 - VINDER SEMI 2 |
2. Klasse | Pulje 9: | |||
Bakkeskolen 2A | Sdr. Bjert Skole 2B | |||
Vonsild Skole 2A | Lyshøjskolen 2E | |||
Brændkjærskole 2B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
11:00 | 9 | 4C | 1 | Bakkeskolen 2A - Vonsild Skole 2A |
11:20 | 9 | 4C | 2 | Brændkjærskole 2B - Sdr. Bjert Skole 2B |
11:40 | 9 | 4C | 3 | Lyshøjskolen 2E - Bakkeskolen 2A |
12:00 | 9 | 4C | 4 | Vonsild Skole 2A - Brændkjærskole 2B |
12:20 | 9 | 4C | 5 | Sdr. Bjert Skole 2B - Lyshøjskolen 2E |
12:40 | 9 | 4C | 6 | Bakkeskolen 2A - Brændkjærskole 2B |
13:00 | 9 | 4C | 7 | Vonsild Skole 2A - Sdr. Bjert Skole 2B |
13:20 | 9 | 4C | 8 | Brændkjærskole 2B - Lyshøjskolen 2E |
13:40 | 9 | 4C | 9 | Sdr. Bjert Skole 2B - Bakkeskolen 2A |
14:00 | 9 | 4C | 10 | Lyshøjskolen 2E - Vonsild Skole 2A |
14:40 | SEMIFINALE 1 | 4A | 11 | NR 1 P.7 - NR 1 P.8 |
14:40 | SEMIFINALE 2 | 4B | 12 | NR 1 P.9 - NR 1 P.10 |
15:15 | FINALE | 4A | 13 | VNDER SEMI 1 - VINDER SEMI 2 |
2. Klasse | Pulje 10: | |||
Lykkegårdskolen 2A | Sdr. Vang Skole 2B | |||
Dalby Skole 2A1 | Sct. Michael 2Y | |||
Lyshøjskolen 2B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
11:00 | 10 | 4D | 1 | Lykkegårdskolen 2A - Dalby Skole 2A1 |
11:20 | 10 | 4D | 2 | Lyshøjskolen 2B - Sdr. Vang Skole 2B |
11:40 | 10 | 4D | 3 | Sct. Michael 2Y - Lykkegårdskolen 2A |
12:00 | 10 | 4D | 4 | Dalby Skole 2A1 - Lyshøjskolen 2B |
12:20 | 10 | 4D | 5 | Sdr. Vang Skole 2B - Sct. Michael 2Y |
12:40 | 10 | 4D | 6 | Lykkegårdskolen 2A - Lyshøjskolen 2B |
13:00 | 10 | 4D | 7 | Dalby Skole 2A1 - Sdr. Vang Skole 2B |
13:20 | 10 | 4D | 8 | Lyshøjskolen 2B - Sct. Michael 2Y |
13:40 | 10 | 4D | 9 | Sdr. Vang Skole 2B - Lykkegårdskolen 2A |
14:00 | 10 | 4D | 10 | Sct. Michael 2Y - Dalby Skole 2A1 |
14:40 | SEMIFINALE 1 | 4A | 11 | NR 1 P.7 - NR 1 P.8 |
14:40 | SEMIFINALE 2 | 4B | 12 | NR 1 P.9 - NR 1 P.10 |
15:15 | FINALE | 4A | 13 | VNDER SEMI 1 - VINDER SEMI 2 |
Kampprogram 3 Klasse | ||||
3. Klasse | Pulje 11: | |||
Alminde Viuf 3A | Sdr Vang 3B | |||
Ålykkeskolen 3A | Dalby skole 3C2 | |||
Bakkeskolen 3B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:00 | 11 | 5A | 1 | Alminde Viuf 3A - Ålykkeskolen 3A |
09:20 | 11 | 5A | 2 | Bakkeskolen 3B - Sdr Vang 3B |
09:40 | 11 | 5A | 3 | Dalby skole 3C2 - Alminde Viuf 3A |
10:00 | 11 | 5A | 4 | Ålykkeskolen 3A - Bakkeskolen 3B |
10:20 | 11 | 5A | 5 | Sdr Vang 3B - Dalby skole 3C2 |
10:40 | 11 | 5A | 6 | Alminde Viuf 3A - Bakkeskolen 3B |
11:00 | 11 | 5A | 7 | Ålykkeskolen 3A - Sdr Vang 3B |
11:20 | 11 | 5A | 8 | Bakkeskolen 3B - Dalby skole 3C2 |
11:40 | 11 | 5A | 9 | Sdr Vang 3B - Alminde Viuf 3A |
12:00 | 11 | 5A | 10 | Dalby skole 3C2 - Ålykkeskolen 3A |
12:30 | SEMIFINALE 1 | 5A | 11 | VINDER PULJE 11 - VINDER PULJE 12 |
12:30 | SEMIFINALE 2 | 2A | 12 | VINDER PULJE 13 - VINDER PULJE 14 |
13:00 | FINALE | 2A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
3. Klasse | Pulje 12: | |||
Bakkeskolen 3A | Vonsild Skole 3B | |||
Dalby skole 3C1 | Lyshøjskolen 3E | |||
Alminde Viuf 3B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:00 | 12 | 8A | 1 | Bakkeskolen 3A - Dalby skole 3C1 |
09:20 | 12 | 8A | 2 | Alminde Viuf 3B - Vonsild Skole 3B |
09:40 | 12 | 8A | 3 | Lyshøjskolen 3E - Bakkeskolen 3A |
10:00 | 12 | 8A | 4 | Dalby skole 3C1 - Alminde Viuf 3B |
10:20 | 12 | 8A | 5 | Vonsild Skole 3B - Lyshøjskolen 3E |
10:40 | 12 | 8A | 6 | Bakkeskolen 3A - Alminde Viuf 3B |
11:00 | 12 | 8A | 7 | Dalby skole 3C1 - Vonsild Skole 3B |
11:20 | 12 | 8A | 8 | Alminde Viuf 3B - Lyshøjskolen 3E |
11:40 | 12 | 8A | 9 | Vonsild Skole 3B - Bakkeskolen 3A |
12:00 | 12 | 8A | 10 | Lyshøjskolen 3E - Dalby skole 3C1 |
12:30 | SEMIFINALE 1 | 5A | 11 | VINDER PULJE 11 - VINDER PULJE 12 |
12:30 | SEMIFINALE 2 | 2A | 12 | VINDER PULJE 13 - VINDER PULJE 14 |
13:00 | FINALE | 2A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
3. Klasse | Pulje 13: | |||
Brændkærskolen 3A | Lyshøjskolen 3D | |||
Dalby skole 3A2 | Sct Michael 3X | |||
Ålykkeskolen 3B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:00 | 13 | 8B | 1 | Brændkærskolen 3A - Dalby skole 3A2 |
09:20 | 13 | 8B | 2 | Ålykkeskolen 3B - Lyshøjskolen 3D |
09:40 | 13 | 8B | 3 | Sct Michael 3X - Brændkærskolen 3A |
10:00 | 13 | 8B | 4 | Dalby skole 3A2 - Ålykkeskolen 3B |
10:20 | 13 | 8B | 5 | Lyshøjskolen 3D - Sct Michael 3X |
10:40 | 13 | 8B | 6 | Brændkærskolen 3A - Ålykkeskolen 3B |
11:00 | 13 | 8B | 7 | Dalby skole 3A2 - Lyshøjskolen 3D |
11:20 | 13 | 8B | 8 | Ålykkeskolen 3B - Sct Michael 3X |
11:40 | 13 | 8B | 9 | Lyshøjskolen 3D - Brændkærskolen 3A |
12:00 | 13 | 8B | 10 | Sct Michael 3X - Dalby skole 3A2 |
12:30 | SEMIFINALE 1 | 5A | 11 | VINDER PULJE 11 - VINDER PULJE 12 |
12:30 | SEMIFINALE 2 | 2A | 12 | VINDER PULJE 13 - VINDER PULJE 14 |
13:00 | FINALE | 2A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
3. Klasse | Pulje 14: | |||
Harte Skole 3A | Dalby Skole 3A1 | |||
Brændkjærskolen 3B | ||||
Bakkeskolen 3C | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
10:00 | 14 | 2A | 1 | Harte Skole 3A - Brændkjærskolen 3B |
10:20 | 14 | 2A | 2 | Bakkeskolen 3C - Dalby Skole 3A1 |
10:50 | 14 | 2A | 3 | Bakkeskolen 3C - Harte Skole 3A |
11:10 | 14 | 2A | 4 | Dalby Skole 3A1 - Brændkjærskolen 3B |
11:40 | 14 | 2A | 5 | Harte Skole 3A - Dalby Skole 3A1 |
12:00 | 14 | 2A | 6 | Brændkjærskolen 3B - Bakkeskolen 3C |
12:30 | SEMIFINALE 1 | 5A | 11 | VINDER PULJE 11 - VINDER PULJE 12 |
12:30 | SEMIFINALE 2 | 2A | 12 | VINDER PULJE 13 - VINDER PULJE 14 |
13:00 | FINALE | 2A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
Kampprogram 4 Klasse | ||||
4. Klasse | Pulje 15: | |||
Bakkeskolen 4A | Sct Michael Skole 4Y | |||
Lyshøjskolen 4A | ||||
Dalby Skole 4B2 | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
10:40 | 15 | 3B | 1 | Bakkeskolen 4A - Lyshøjskolen 4A |
11:00 | 15 | 3B | 2 | Dalby Skole 4B2 - Sct Michael Skole 4Y |
11:30 | 15 | 3B | 3 | Dalby Skole 4B2 - Bakkeskolen 4A |
11:50 | 15 | 3B | 4 | Lyshøjskolen 4A - Sct Michael Skole 4Y |
12:20 | 15 | 3B | 5 | Sct Michael Skole 4Y - Bakkeskolen 4A |
12:40 | 15 | 3B | 6 | Lyshøjskolen 4A - Dalby Skole 4B2 |
13:15 | SEMIFINALE 1 | 3A | 11 | VINDER PULJE 15 - VINDER PULJE 16 |
13:15 | SEMIFINALE 2 | 3B | 12 | VINDER PULJE 17 - BEDSTE NR2 PULJE 15-16-17 |
13:45 | FINALE | 2A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
4. Klasse | Pulje 16: | |||
Dalby Skole 4A | Lyshøjskolen 4C | |||
Sdr Vang 4A | ||||
Bakkeskolen 4B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:00 | 16 | 3A | 1 | Dalby Skole 4A - Sdr Vang 4A |
09:40 | 16 | 3A | 2 | Bakkeskolen 4B - Lyshøjskolen 4C |
10:20 | 16 | 3A | 3 | Bakkeskolen 4B - Dalby Skole 4A |
11:00 | 16 | 3A | 4 | Lyshøjskolen 4C - Sdr Vang 4A |
11:40 | 16 | 3A | 5 | Lyshøjskolen 4C - Dalby Skole 4A |
12:20 | 16 | 3A | 6 | Sdr Vang 4A - Bakkeskolen 4B |
13:15 | SEMIFINALE 1 | 3A | 11 | VINDER PULJE 15 - VINDER PULJE 16 |
13:15 | SEMIFINALE 2 | 3B | 12 | VINDER PULJE 17 - BEDSTE NR2 PULJE 15-16-17 |
13:45 | FINALE | 3A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
4. Klasse | Pulje 17: | |||
Lykkegårdskolen 4A | Sct Michael 4X | |||
Real Skolen 4B | ||||
Dalby Skole 4B1 | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
09:20 | 17 | 3A | 1 | Lykkegårdskolen 4A - Real Skolen 4B |
10:00 | 17 | 3A | 2 | Dalby Skole 4B1 - Sct Michael 4X |
10:40 | 17 | 3A | 3 | Dalby Skole 4B1 - Lykkegårdskolen 4A |
11:20 | 17 | 3A | 4 | Sct Michael 4X - Real Skolen 4B |
12:00 | 17 | 3A | 5 | Sct Michael 4X - Lykkegårdskolen 4A |
12:40 | 17 | 3A | 6 | Real Skolen 4B - Dalby Skole 4B1 |
13:15 | SEMIFINALE 1 | 3A | 11 | VINDER PULJE 15 - VINDER PULJE 16 |
13:15 | SEMIFINALE 2 | 3B | 12 | VINDER PULJE 17 - BEDSTE NR2 PULJE 15-16-17 |
13:45 | FINALE | 3A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
Kampprogram 5 Klasse | ||||
5. Klasse | Pulje 18: | |||
Kolding Friskole 5 | Dalby Skole 5B | |||
Lykkegårdskolen 5A | Lyshøjskolen 5C | |||
Ålykkeskolen 5A | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
12:20 | 18 | 5B | 1 | Kolding Friskole 5 - Lykkegårdskolen 5A |
12:40 | 18 | 5B | 2 | Ålykkeskolen 5A - Dalby Skole 5B |
13:00 | 18 | 5B | 3 | Lyshøjskolen 5C - Kolding Friskole 5 |
13:20 | 18 | 5B | 4 | Lykkegårdskolen 5A - Ålykkeskolen 5A |
13:40 | 18 | 5B | 5 | Dalby Skole 5B - Lyshøjskolen 5C |
14:00 | 18 | 5B | 6 | Kolding Friskole 5 - Ålykkeskolen 5A |
14:20 | 18 | 5B | 7 | Lykkegårdskolen 5A - Dalby Skole 5B |
14:40 | 18 | 5B | 8 | Ålykkeskolen 5A - Lyshøjskolen 5C |
15:00 | 18 | 5B | 9 | Dalby Skole 5B - Kolding Friskole 5 |
15:20 | 18 | 5B | 10 | Lykkegårdskolen 5A - Lyshøjskolen 5C |
15:50 | SEMIFINALE 1 | 5A | 11 | VINDER PULJE 18 - VINDER PULJE 19 |
15:50 | SEMIFINALE 2 | 8A | 12 | VINDER PULJE 20 - BEDSTE NR2 PULJE 18-19-20 |
16:20 | FINALE | 3A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
5. Klasse | Pulje 19: | |||
Bakkeskolen 5A | Vonsild Skole 5B | |||
Lyshøjskolen 5A | Dalby Skole 5C | |||
Brændkjærskolen 5B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
12:20 | 19 | 8A | 1 | Bakkeskolen 5A - Lyshøjskolen 5A |
12:40 | 19 | 8A | 2 | Brændkjærskolen 5B - Vonsild Skole 5B |
13:00 | 19 | 8A | 3 | Dalby Skole 5C - Bakkeskolen 5A |
13:20 | 19 | 8A | 4 | Lyshøjskolen 5A - Brændkjærskolen 5B |
13:40 | 19 | 8A | 5 | Vonsild Skole 5B - Dalby Skole 5C |
14:00 | 19 | 8A | 6 | Bakkeskolen 5A - Brændkjærskolen 5B |
14:20 | 19 | 8A | 7 | Lyshøjskolen 5A - Vonsild Skole 5B |
14:40 | 19 | 8A | 8 | Brændkjærskolen 5B - Dalby Skole 5C |
15:00 | 19 | 8A | 9 | Vonsild Skole 5B - Bakkeskolen 5A |
15:20 | 19 | 8A | 10 | Dalby Skole 5C - Lyshøjskolen 5A |
15:50 | SEMIFINALE 1 | 5A | 11 | VINDER PULJE 18 - VINDER PULJE 19 |
15:50 | SEMIFINALE 2 | 8A | 12 | VINDER PULJE 20 - BEDSTE NR2 PULJE 18-19-20 |
16:20 | FINALE | 3A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
5. Klasse | Pulje 20: | |||
Harte Skole 5A | Brændkjærskolen 5C | |||
Sdr Bjert Skole 5A | Sct Michael Skole 5Y | |||
Bakkeskolen 5B | ||||
Tidspunkt | Pulje | Bane | Kampnr. | Hold |
12:20 | 20 | 8B | 1 | Harte Skole 5A - Sdr Bjert Skole 5A |
12:40 | 20 | 8B | 2 | Bakkeskolen 5B - Brændkjærskolen 5C |
13:00 | 20 | 8B | 3 | Sct Michael Skole 5Y - Harte Skole 5A |
13:20 | 20 | 8B | 4 | Sdr Bjert Skole 5A - Bakkeskolen 5B |
13:40 | 20 | 8B | 5 | Brændkjærskolen 5C - Sct Michael Skole 5Y |
14:00 | 20 | 8B | 6 | Harte Skole 5A - Bakkeskolen 5B |
14:20 | 20 | 8B | 7 | Sdr Bjert Skole 5A - Brændkjærskolen 5C |
14:40 | 20 | 8B | 8 | Bakkeskolen 5B- Sct Michael Skole 5Y |
15:00 | 20 | 8B | 9 | Brændkjærskolen 5C - Harte Skole 5A |
15:20 | 20 | 8B | 10 | Sct Michael Skole 5Y - Sdr Bjert Skole 5A |
15:50 | SEMIFINALE 1 | 5A | 11 | VINDER PULJE 18 - VINDER PULJE 19 |
15:50 | SEMIFINALE 2 | 8A | 12 | VINDER PULJE 20 - BEDSTE NR2 PULJE 18-19-20 |
16:20 | FINALE | 3A | 13 | VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1 |
Kampprogram 6. Klasse | ||||
Pulje 21 Dalby Skole 6A |
Lyshøjskolen 6A |
|||
14.00 | Pulje 21 | Bane 3B | Dalby Skole 6A - Lyshøjskolen 6A | |
14.20 | Pulje 21 | Bane 3B | Sdr. Vang 6B - Sct. Michael 6X | |
14.50 | Pulje 21 | Bane 3B | Sdr. Vang 6B - Dalby Skole 6A | |
15.10 | Pulje 21 | Bane 3B | Lyshøjskolen 6A - Sct. Michael 6X | |
15.40 | Pulje 21 | Bane 3B | Sct. Michael 6X - Dalby Skole 6A | |
16.00 | Pulje 21 | Bane 3B | Lyshøjskolen 6A - Sdr. Vang 6B | |
Pulje 22 Lykkegårdskolen 6A |
Brændkjærskolen 6X |
|||
13.30 | Pulje 22 | Bane 2A | Lykkegårdskolen 6A - Lyshøjskolen 6D | |
14.00 | Pulje 22 | Bane 2A | Brændkjærskolen 6X - Lykkegårdskolen 6A | |
14.30 | Pulje 22 | Bane 2A | Lyshøjskolen 6D - Brændkjærskolen 6X | |
15.00 | Pulje 22 | Bane 2A | Lyshøjskolen 6D - Lykkegårdskolen 6A | |
15.30 | Pulje 22 | Bane 2A | Lykkegårdskolen 6A - Brændkjærskolen 6X | |
16.00 | Pulje 22 | Bane 2A | Brændkjærskolen 6X - Lyshøjskolen 6D | |
16:30 | FINALE | Bane 2A | NR. 1 P. 21 - NR. 1 P. 22 |