Kontakter
Senior |
|||||
Jyllandsserien 1 Jes Bekke-Mads Jespersen- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Jes Bekke
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mads Jespersen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Lars Sørensen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Bent Brodersen
|
|
|
|
Serie 1 Samim - Karl Erik- Jimmy- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Samim Kohestani
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Jimmy Kristensen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Karl Erik Pedersen
|
|
|
|
Serie 4 1 Anders Thomsen- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Anders Thomsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Michael Munch
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Mikkel Moth
|
|
|
|
Serie 4 2 Magnus Aarøe - Patrick Kasongo- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Magnus Strøm Aarøe
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Patrick Kasango
|
|
|
|
Serie 4 3 Laurits & Jack- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Laurits Villum
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Oliver Christian Jack Søgaard
|
|
|
|
Serie 4 4 Eick Lauszus- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Eick Lauszus
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Andreas Mølby
|
|
|
|
7 Mands Senior Mikkel Olsen- Herrer
|
|||||
|
Assistenttræner
|
Thomas Jespersen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Mikkel Olsen
|
|
|
|
Målmænd Senior- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Morten Løwe Kjær Nørgaard
|
|
|
|
Træner og Holdleder Senior- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Jes Bekke
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mads Jespersen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Lars Sørensen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Bent Brodersen
|
|
|
|
|
Træner
|
Oliver Christian Jack Søgaard
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Laurits Villum
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Magnus Strøm Aarøe
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Patrick Kasango
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Eick Lauszus
|
|
|
|
|
Træner
|
Anders Thomsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mikkel Olsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Thomas Jespersen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Mikkel Edberg Kienle Retsby
|
|
|
|
|
Træner
|
Anne Mette Bertelsen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Samim Kohestani
|
|
|
|
|
Træner
|
Andreas Mølby
|
|
|
|
M+50 |
|||||
Veteraner KUN Træning- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Hans Gehlert
|
|
|
|
|
Træner
|
Mikkel Edberg Kienle Retsby
|
|
|
|
M+60 |
|||||
Veteraner Hans Gehlert- Herrer
|
|||||
|
Holdleder
|
Hans Gehlert
|
|
|
|
U17 |
|||||
|
Cheftræner
|
Lars Thygesen
|
|
|
|
|
Træner
|
Per Bonde Holm
|
|
|
|
U15 |
|||||
Drenge 2009 U 15 (Simon & Jan)- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Simon Degn
|
|
|
|
|
Træner
|
Jan Krarup Laursen
|
|
|
|
U14 |
|||||
Drenge 2010 U 14 Jacob Hille- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Jacob Hille
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Simon Storm-Henningsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mark Bjerg Sørensen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mads Møller-Felix
|
|
|
|
U13 |
|||||
Drenge 2011 U 13 Filip Bertelsen-Annemette Bertelsen- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Filip Bertelsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Anne Mette Bertelsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Jeppe Gilling
|
|
|
|
|
Træner
|
Simon Larsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Curt Tønning Lartsen
|
|
|
|
U12 |
|||||
Drenge 2012 U 12 Jesper Madsen-Lennart Thomhav- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Jesper Lund Madsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Lennart Thomhav
|
|
|
|
|
Træner
|
Kim Krohn
|
|
|
|
U11 |
|||||
|
Træner
|
Amel Zubcevic
|
|
|
|
|
Træner
|
Mads Falkenberg-Kaack
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Lars Juhl Jørgensen
|
|
|
|
U10 |
|||||
|
Træner
|
Pernille Hattens
|
|
|
|
|
Træner
|
Jakob Mawed
|
|
|
|
U9 |
|||||
|
Cheftræner
|
Daniel Uglebjerg
|
|
|
|
|
Træner
|
Anita Larsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Kenneth Knudsen
|
|
|
|
Dalby GF U 9 Drenge- Herrer
|
|||||
|
Cheftræner
|
Carsten Christensen
|
|
|
|
U8 |
|||||
|
Cheftræner
|
Nevres Pasalic
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Liam Ali Burlakof
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Niclas Dalmacio Jørgensen
|
|
|
|
U6 |
|||||
|
Assistenttræner
|
David Krog
|
|
|
|
U5 |
|||||
|
Cheftræner
|
Pia Moth
|
|
|
|
|
|||||
Trænere Ungdom- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Pia Moth
|
|
|
|
|
Træner
|
Shanti Naja Pal
|
|
|
|
|
Træner
|
David Krog
|
|
|
|
|
Træner
|
Patrick Mikkelsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Nevres Pasalic
|
|
|
|
|
Træner
|
Niclas Dalmacio Jørgensen
|
|
|
|
|
Træner
|
Anita Larsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Daniel Uglebjerg
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Kenneth Knudsen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Pernille Hattens
|
|
|
|
|
Træner
|
Jakob Mawed
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Lars Juhl Jørgensen
|
|
|
|
|
Træner
|
Amel Zubcevic
|
|
|
|
|
Træner
|
Nicoline Grimstrup
|
|
|
|
|
Træner
|
Thomas Højland
|
|
|
|
|
Træner
|
Mads Falkenberg-Kaack
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Jesper Lund Madsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Lennart Thomhav
|
|
|
|
|
Træner
|
Kim Krohn
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Filip Bertelsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Anne Mette Bertelsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Jeppe Gilling
|
|
|
|
|
Træner
|
Curt Tønning Lartsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Simon Larsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Jacob Hille
|
|
|
|
|
Træner
|
Simon Storm-Henningsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Mads Møller-Felix
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mark Bjerg Sørensen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Simon Degn
|
|
|
|
|
Træner
|
Jan Krarup Laursen
|
|
|
|
|
Træner
|
Per Bonde Holm
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Lars Thygesen
|
|
|
|
|
Træner
|
Ole Rasmussen
|
|
|
|
|
Træner
|
Leif Vestergaard
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Stefan Pal
|
|
|
|
|
Træner
|
Rikke Pal
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Mustafa Ucar
|
|
|
|
|
Træner
|
Jacob Petersen
|
|
|
|
|
Træner
|
Keld Johansen
|
|
|
|
|
Træner
|
Morten Løwe Kjær Nørgaard
|
|
|
|
Alle trænere og holdledere- Herrer
|
|||||
|
Træner
|
Pia Moth
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Shanti Naja Pal
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
David Krog
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Patrick Mikkelsen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Nevres Pasalic
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Daniel Uglebjerg
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Pernille Hattens
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Jakob Mawed
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Lars Juhl Jørgensen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Amel Zubcevic
|
|
|
|
|
Træner
|
Thomas Højland
|
|
|
|
|
Træner
|
Mads Falkenberg-Kaack
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Jesper Lund Madsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Lennart Thomhav
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Kim Krohn
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Filip Bertelsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Anne Mette Bertelsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Jeppe Gilling
|
|
|
|
|
Træner
|
Simon Larsen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mads Møller-Felix
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Simon Degn
|
|
|
|
|
Træner
|
Jan Krarup Laursen
|
|
|
|
|
Træner
|
Tore Eickhardt
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Lars Thygesen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Leif Vestergaard
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Stefan Pal
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Rikke Pal
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Mustafa Ucar
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Jacob Petersen
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Keld Johansen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Jes Bekke
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Mads Jespersen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Lars Sørensen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Bent Brodersen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Laurits Villum
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Oliver Christian Jack Søgaard
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Magnus Strøm Aarøe
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Patrick Kasango
|
|
|
|
|
Assistenttræner
|
Michael Munch
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Anders Thomsen
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Eick Lauszus
|
|
|
|
|
Cheftræner
|
Mikkel Olsen
|
|
|
|
|
Holdleder
|
Thomas Jespersen
|
|
|
|
|
Træner
|
Mikkel Edberg Kienle Retsby
|
|
|
|
|
Træner
|
Anita Larsen
|
|
|
|
|
Træner
|
Curt Tønning Lartsen
|
|
|
|