Menu

Spilleplaner

Her kommer listen over spilleplanerne for de enkelte klassetrin.

    Kampprogram 0 Klasse  
         
    Pulje 1 Pulje 2  
    Ålykkeskolen 0A,1 Ålykkeskolen 0A,2  
    Dalby Skole 0C,2 Dalby Skole 0C,1  
    Lykkegårdsskolen 0 Harte Skole 0  
    Sdr Vang 0B Bakkeskolen 0C  
    Bakkeskolen 0A Aller Friskole 0  
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10.00 1 Minibane 1 1 Ålykkeskolen 0A,1 - Dalby Skole 0C,2
10:00 2 Minibane 2 2 Harte Skole 0 - Bakkeskolen 0C
10:15 1 Minibane 1 3 Lykkegårdsskolen 0 - Sdr Vang 0B
10:15 2 Minibane 2 4 Ålykkeskolen 0A,2 - Dalby Skole 0C,1
10:30 1 Minibane 1 5 Bakkeskolen 0A - Ålykkeskolen 0A,1
10:30 2 Minibane 2 6 Aller Friskole 0 - Harte Skole 0
10:45 1 Minibane 1 7 Dalby Skole 0C,2 - Lykkegårdsskolen 0
10:45 2 Minibane 2 8 Bakkeskolen 0C - Ålykkeskolen 0A,2
11:00 1 Minibane 1 9 Sdr Vang 0B - Bakkeskolen 0A
11:00 2 Minibane 2 10 Dalby Skole 0C,1 - Aller Friskole 0
11:15 1 Minibane 2 11 Ålykkeskolen 0A,1 - Lykkegårdsskolen 0
11:15 2 Minibane 1 12 Harte Skole 0 - Ålykkeskolen 0A,2
11:30 1 Minibane 2 13 Dalby Skole 0C,1 - Sdr Vang 0B
11:30 2 Minibane 1 14 Bakkeskolen 0C - Dalby Skole 0C,1
11:45 1 Minibane 2 15 Lykkegårdsskolen 0 - Bakkeskolen 0A
11:45 2 Minibane 1 16 Ålykkeskolen 0A,2 - Aller Friskole 0
12:00 1 Minibane 2 17 Sdr Vang 0B - Ålykkeskolen 0A,1
12:00 2 Minibane 1 18 Dalby Skole 0C,1 - Harte Skole 0
12:15 1 Minibane 2 19 Bakkeskolen 0A - Dalby Skole 0C,2
12:15 2 Minibane 1 20 Aller Friskole 0 - Bakkeskolen 0C

 

    Kampprogram 1 Klasse  
         
    Pulje 3:    
         
Kolding Friskole 1 Lyshøjskolen 1D,2  
Lyshøjskolen 1A Bakkeskolen 1A  
Lyshøjskolen 1D,1 /Ida Dalby Skole 1A  
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10:20 3 4 1  Kolding Friskole 1 - Lyshøjskolen 1A
10.20 3 5 2  Lyshøjskolen 1D,1 /Ida - Lyshøjskolen 1D,2
10:20 3 6 3 Bakkeskolen 1A - Dalby Skole 1A
11.00 3 4 4 Kolding Friskole 1 - Lyshøjskolen 1D,1 /Ida
11:00 3 5 5 Lyshøjskolen 1A - Bakkeskolen 1A
11:00 3 6 6 Dalby Skole 1A - Lyshøjskolen 1D,2
11:40 3 4 7 Bakkeskolen 1A - Kolding Friskole 1
11:40 3 5 8 Lyshøjskolen 1D,1 /Ida - Dalby Skole 1A
11:40 3 6 9 Lyshøjskolen 1D,2 - Lyshøjskolen 1A
12:20 3 4 10 Dalby Skole 1A -  Kolding Friskole 1
12:20 3 5 11 Lyshøjskolen 1D,2 -  Bakkeskolen 1A
12:20 3 6 12 Lyshøjskolen 1A -  Lyshøjskolen 1D,1 /Ida
13:00 3 4 13 Kolding Friskole 1 - Lyshøjskolen 1D,2
13:00 3 5 14 Lyshøjskolen 1A - Dalby Skole 1A
13:00 3 6 15 Lyshøjskolen 1D,1 /Ida -  Bakkeskolen 1A
         
13:30 Finale 4 16 NR 1 - NR 2

 

    Kampprogram 2 Klasse  
         
    Pulje 4:  
  Kolding Friskole Ålykkeskolen, 2 (Vlad)
  Bakkeskolen  Ålykkeskolen,3 (Gitte)
  Brændkjærskolen Lyshøjskolen 2E
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10:00 Pulje 4 kunstbane4 1 Kolding Friskole - Bakkeskolen 
10:00 Pulje 4 kunstBane5. 2 Brændkjærskolen - Ålykkeskolen, 2
10:00 Pulje 4 kunstBane6 3 Ålykkeskolen,3 - Lyshøjskolen 2E
10:40 Pulje 4 kunstBane4 4 Kolding Friskole - Brændkjærskolen
10:40 Pulje 4 kunstBane5 5 Bakkeskolen - Ålykkeskolen, 3
10:40 Pulje 4 kunstBane6 6 Lyshøjskolen 2E - Ålykkeskolen, 2
11:20 Pulje 4 kunstBane4 7 Ålykkeskolen,3 - Kolding Friskole
11:20 Pulje 4 kunstBane5 8 Brændkjærskolen - Lyshøjskolen 2E
11:20 Pulje 4 kunstBane6 9 Ålykkeskolen, 2 - Bakkeskolen
12:00 Pulje 4 kunstBane4 10 Lyshøjskolen 2E - Kolding Friskole
12:00 Pulje 4 kunstBane5 11 Ålykkeskolen, 2 - Ålykkeskolen,3
12:00 Pulje 4 kunstBane6 12 Bakkeskolen - Brændkjærskolen
12:40 Pulje 4 kunstBane4 13 Kolding Friskole - Ålykkeskolen, 2
12:40 Pulje 4 kunstBane5 14 Bakkeskolen - Lyshøjskolen 2E
12:40 Pulje 4 kunstBane6 15 Brændkjærskolen - Ålykkeskolen,3
         
13:15 FINALE Kunstbane4   Nr 1. Pulje 4 - Nr 1 Pulje 5

 

    Kampprogram 2 Klasse  
         
    Pulje 5:    
  Bakkeskolen 2B Dalby skole  
  Bakkeskolen 2A Lyshøjskolen 2A  
  Ålykkeskolen, 2B,1 (Noah)    
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
09:40 Pulje 5 Kunstbane 3 1 Bakkeskolen 2B - Bakkeskolen 2A
10:00 Pulje 5 Kunstbane 3 2 Ålykkeskolen, 2B,1 - Dalby skole
10:20 Pulje 5 Kunstbane 3 3 Lyshøjskolen 2A - Bakkeskolen 2B
10:40 Pulje 5 Kunstbane 3 4 Bakkeskolen 2A - Ålykkeskolen, 2B,1
11:00 Pulje 5 Kunstbane 3 5 Dalby skole - Lyshøjskolen 2A
11:20 Pulje 5 Kunstbane 3 6 Bakkeskolen 2B - Ålykkeskolen, 2B,1
11:40 Pulje 5 Kunstbane 3 7 Bakkeskolen 2A - Dalby skole
12:00 Pulje 5 Kunstbane 3 8 Ålykkeskolen, 2B,1 - Lyshøjskolen 2A
12:20 Pulje 5 Kunstbane 3 9 Lyshøjskolen 2A - Bakkeskolen 2B
12:40 Pulje 5 Kunstbane 3 10 Lyshøjskolen 2A - Bakkeskolen 2A
         
13:15 FINALE Kunstbane 4   Nr 1. Pulje 4 - Nr 1 Pulje 5

 

    Kampprogram 3 Klasse  
         
    Pulje 6: Pulje 7:  
         
    Lykkegårdskolen 3 Sdr Vang Skole 3A
    Vamdrup Skole 3B Bakkeskolen 3B
    Kolding Realskole 3A Kolding Realskole 3B
    Dalby Skole 3A Brændkjærskole 3B
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10.00 Pulje6 Bane1 1 Lykkegårdskolen 3 - Vamdrup Skole 3B
10.00 Pulje6 Bane2 2 Kolding Realskole 3A - Dalby Skole 3A
10.00 Pulje7 Bane3 3 Sdr. Vang Skole 3A - Bakkeskolen 3B
10.00 Pulje7 Bane4 4 Kolding Realskole 3B - Brændkjærskolen 3B
10:40 Pulje6 Bane1 5 Dalby Skole 3A - Lykkegårdskolen 3
10:40 Pulje6 Bane2 6 Vamdrup Skole 3B - Kolding Realskole 3A
10:40 Pulje7 Bane3 7 Brændkjærskolen 3B - Sdr. Vang Skole 3A
10:40 Pulje7 Bane4 8 Bakkeskolen 3B - Kolding Real Skole 3B
11:20 Pulje6 Bane1 9 Lykkegårdskolen 3 - Kolding Real Skole 3A
11:20 Pulje6 Bane2 10 Vamdrup Skole 3B - Dalby Skole 3A
11:20 Pulje7 Bane3 11 Sdr. Vang Skole 3A Kolding Realskole 3B
11:20 Pulje7 Bane4 12 Bakkeskolen 3B - Brændkjærskolen 3B
12:00 Semifinale 1 Bane1 13 Nr. 1 Pulje 6 - Nr. 2 Pulje 7
12:00 Semifinale 2 Bane2 14 Nr. 1 pulje 7 - Nr. 2 pulje 6
12:40 Finale Bane1 15 Vinder semi 1 - Vinder semi 2

 

    Kampprogram 4 Klasse  
         
    Pulje:8    
         
  Brændkjærskolen 4C Brændkjærskolen 4B
  Kolding Friskole 4 Lykkegårdsskolen 4
  Sct. Michael skole 4Y Bakkeskolen 4A
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10:20 Pulje 8 Bane2 1 Kolding Friskole 4 - Lykkegårdsskolen 4
10:20 Pulje 8 Bane3 2 Brændkjærskolen 4C - Brændkjærskolen 4B
10:20 Pulje 8 Bane4 3 Sct. Michael skole 4Y - Bakkeskolen 4A
11:00 Pulje 8 Bane2 4 Bakkeskolen 4A - Brændkjærskolen 4B
11:00 Pulje 8 Bane3 5 Brændkjærskolen 4C - Kolding Friskole 4
11:00 Pulje 8 Bane4 6 Lykkegårdsskolen 4 - Sct. Michael skole 4Y
11:40 Pulje 8 Bane2 7 Sct. Michael skole 4Y - Kolding Friskole 4
11:40 Pulje 8 Bane3 8 Brændkjærskolen 4C - Bakkeskolen 4A
11:40 Pulje 8 Bane4 9 Brændkjærskolen 4B - Lykkegårdsskolen 4
12:20 Pulje 8 Bane2 10 Lykkegårdsskolen 4 - Brændkjærskolen 4C
12:20 Pulje 8 Bane3 11 Brændkjærskolen 4B - Sct. Michael skole 4Y
12:20 Pulje 8 Bane4 12 Bakkeskolen 4A - Kolding Friskole 4
13:00 Pulje 8 Bane2 13 Kolding Friskole 4 - Brændkjærskolen 4B
13.00 Pulje 8 Bane3 14 Lykkegårdsskolen 4 - Bakkeskolen 4A
13:00 Pulje 8 Bane4 14 Brændkjærskolen 4C - Sct. Michael skole 4Y
         
13:40 FINALE Bane1 FINALE NR. 2 Pulje 8 - NR. 1 Pulje 8

 

    Kampprogram 5 Klasse  
         
  Pulje 9:      
         
  Lyshøjskolen 5C Sdr. Vang Skole 5B  
  Kolding Real Skole 5B Sdr. Bjert Skole 5B  
  Sct. Michael Skole 5X      
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10.00 9 8 1 Lyshøjskolen 5C - Kolding Real Skole 5B
10.20 9 8 2 Sct. Michael Skole 5 X - Sdr. Vang Skole 5B
10.40 9 8 8 Sdr. Bjert Skole 5B - Lyshøjskolen 5C
11.00 9 8 4 Kolding Real Skole 5B - Sct. Michael Skole 5X
11.20 9 8 5 Sdr.Vang Skole 5B - Sdr. Bjert Skole 5B
11.40 9 8 6 Lyshøjskolen 5C - Sct. Michael Skole 5X
12.00 9 8 7 Kolding Real Skole 5B - Sdr. Vang Skole 5B
12.20  9 8 8 Sct. Michael Skole 5X - Sdr. Bjert Skole 5B
12.40 9 8 9 Sdr. Vang Skole 5B - Lyshøjskolen 5C
13.00 9 8 10 Sdr. Bjert Skole 5B - Kolding Real Skole 5B
13:40 Semifinale 1 5 11 Nr.1 Pulje 9 - Nr. 2 Pulje 10
13:40 Semifinale 2 6 12 Nr. 1 Pulje 10 - Nr. 2 Pulje 9
14:20 Finale 1 13 Vinder semi 1 - Vinder semi 2

 

    Kampprogram 5 Klasse  
         
  Pulje 10:      
         
  Lyshøjsolen 5D VesterNebel Skole 5B  
  Brændkjærskolen 5Y Bramdrup skole 5A  
  Bakkeskolen 5A Sdr. Vang Skole 5A  
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10:20 Pulje 10 Bane 1 1 Lyshøjsolen 5D - Brændkjærskolen 5Y
10:20 Pulje 10 Bane 5 2 Bakkeskolen 5A - VesterNebel Skole 5B
10:20 Pulje 10 Bane 6 3 Bramdrup skole 5A - Sdr. Vang Skole 5A
11.00 Pulje 10 Bane 1 4 Sdr. Vang Skole 5A - VesterNebel Skole 5B
11:00 Pulje 10 Bane 5 5 Lyshøjsolen 5D - Bakkeskolen 5A
11:00 Pulje 10 Bane 6 6 Brændkjærskolen 5Y - Bramdrup skole 5A
11:40 Pulje 10 Bane 1 7 Bramdrup skole 5A - Lyshøjsolen 5D
11:40 Pulje 10 Bane 5 8 Bakkeskolen 5A - Sdr. Vang Skole 5A
11:40 Pulje 10 Bane 6 9 VesterNebel Skole 5B - Brændkjærskolen 5Y
12:20 Pulje 10 Bane 1 10 Sdr. Vang Skole 5A - Lyshøjsolen 5D
12:20 Pulje 10 Bane 5 11 VesterNebel Skole 5B - Bramdrup skole 5A
12:20 Pulje 10 Bane 6 12 Brændkjærskolen 5Y - Bakkeskolen 5A
13:00 Pulje 10 Bane 1 13 Bakkeskolen 5A - Bramdrup skole 5A
13:00 Pulje 10 Bane 5 14 Lyshøjsolen 5D - VesterNebel Skole 5B
13:00 Pulje 10 Bane 6 15 Brændkjærskolen 5Y - Sdr. Vang Skole 5A
13:40 Semifinale 1 Bane 5 16 Nr. 1 Pulje 9 - Nr. 2 Pulje 10
13:40 Semifinale 2 Bane 6 17 Nr. 1 Pulje 10 - Nr 2 Pulje 9
14:20 FINALE Bane 1 18 Vinder semi 1 - Vinder Semi 2

 

    Kampprogram 6 Klasse  
         
      Pulje 11  
    Vonsild Skole 6B 1  
    Vonsild Skole 6B 2  
    Lykkegårdskolen 6  
    Lyshøjskolen 6A  
    Brændkjærskolen 6X  
    Kolding Real Skole 6A  
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
10:40 Pulje 11 Bane5 1 Vonsild Skole 6B 1 - Vonsild Skole 6B 2
10:40 Pulje 11 Bane6 2 Lykkegårdskolen 6 - Lyshøjskolen 6A
10.40 Pulje 11 Bane7 3 Brændkjærskolen 6X - Koldeing Real Skole 6B
11:20 Pulje 11 Bane5 4 Lyshøjskolen 6A - Kolding Real Skole 6B
11.20 Pulje 11 Bane6 5 Vonsild Skole 6B 2 - Brændkjærskolen 6X
11:20 Pulje 11 Bane7 6 Vonsild Skole 6B 1 - Lykkegårdskolen 6
12.00 Pulje 11 Bane5 7 Brændkjærskolen 6X - Vonsild Skole 6B 1
12.00 Pulje 11 Bane6 8 Lykkegårdskolen 6 - Kolding Real Skole 6A
12.00 Pulje 11 Bane7 9 Vonsild Skole 6B 2 - Lyshøjskolen 6A
12:40 Pulje 11 Bane5 10 Vonsild Skole 6B 2 - Lykkegårdskolen 6
12:40 Pulje 11 Bane6 11 Lyshøjskolen 6A - Brændkjærskolen 6X
12:40 Pulje 11 Bane7 12 Kolding Real Skole 6A - Vonsild Skole 6B 1
13:20 Pulje 11 Bane5 13 Vonsild Skole 6B 1 - Lyshøjskolen 6A
13:20 Pulje 11 Bane6 14 Vonsild Skole 6B 2 - Kolding Real Skole 6A
13:20 Pulje 11 Bane7 15 Lykkegårdskolen 6 - Brændkjærskolen 6X
14:00 finale Bane2 16 Nr. 1 - Nr. 2

 

    Kampprogram 7 Klasse   
         
      Pulje 13  
    Sdr. Vang Skole 7C  
    Sdr. Vang Skole 7 B  
    Dalby Skole 7B  
    Lykkegårdskolen 7  
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
12:00 Pulje 13 Bane 3 1 Sdr. Vang Skole 7C - Sdr. Vang Skole 7B
12:00 Pulje 13 Bane 4 2 Dalby Skole 7B - Lykkegårdskolen 7
12:40 Pulje 13 Bane 3 3 Sdr. Vang Skole 7B - Dalby Skole 7B
12:40 Pulje 13  Bane 4 4 Lykkegårdskole 7 - Sdr. Vang Skole 7C
13:20 Pulje 13 Bane 3 5 Sdr. Vang Skole 7C - Dalby Skole 7B
13:20 Pulje 13 Bane 4 6 Lykkegårdskolen 7 - Sdr. Vang Skole 7B
14:00 Finale Bane 2 7 Nr. 1 - Nr. 2

 

    Kampprogram 7 Klasse E  
         
      Pulje 12  
         
    Brændkjærskolen 7ID 1  
    Brændkjærskolen 7ID 2  
    Kolding Real Skolen /D  
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10.00 Pulje 12 Bane 7 1 Brændkjærskolen 7ID 1 - Brændkjærskolen 7ID 2
10:40 Pulje 12 Bane 7 2 Kolding Real Skole 7D - Brændkjærskolen 7ID 1
11:20 Pulje 12 Bane 7 3 Brændkjærskolen 7ID 2 - Kolding Real Skole 7D
12.00 Pulje 12 Bane 7 4 Brændkjærskolen 7ID 2 - Brændkjærskolen /ID 1
12:40 Pulje 12 Bane 7 5 Brændkjærskolen 7ID 1 - Kolding Real Skolen 7D
13:20 Pulje 12 Bane 7 6 Kolding Real Skole 7D - Brændkjærskolen 7ID 2
14:00 Finale Bane 6 7 Nr. 1 - Nr. 2