Menu

Spilleplaner

Her kommer listen over spilleplanerne.

0. klasse:

Pulje 1:        
Dalby Skole 0C1 Lyshøjskolen 0D    
Bakkeskolen 0A1 Ålykkeskolen 0A1    
Bakkeskolen 0C1        
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10:00 1 Minibane 1 1 Dalby Skole 0C1 - Bakkeskolen 0A1
10:15 1 Minibane 1 2 Bakkeskolen 0C1 - Lyshøjskolen 0D
10:30 1 Minibane 1 3 Ålykkeskolen 0A1 - Dalby Skole 0C1
10:45 1 Minibane 1 4 Bakkeskolen 0A1 - Bakkeskolen 0C1
11:00 1 Minibane 1 5 Lyshøjskolen 0D - Ålykkeskolen 0A1
11:15 1 Minibane 1 6 Dalby Skole 0C1 -Bakkeskolen 0C1
11:30 1 Minibane 1 7 Bakkeskolen 0A1 - Lyshøjskolen 0D
11:45 1 Minibane 1 8 Bakkeskolen 0C1 - Ålykkeskolen 0A1
12:00 1 Minibane 1 9 Lyshøjskolen 0D - Dalby Skole 0C1
12:15 1 Minibane 1 10 Ålykkeskolen 0A1 - Bakkeskolen 0A1

 

Pulje 2:        
  Lykkegårdsskolen 0 Bakkeskolen 0B
  Dalbyskole 0A Kolding Friskole 0
  Bakkeskolen 0A -2    
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10:00 2 Minibane 2 1 Lykkegårdsskolen 0 - Dalbyskole 0A
10:15 2 Minibane 2 2 Bakkeskolen 0B - Kolding Friskole 0
10:30 2 Minibane 2 3 Bakkeskolen 0A -2 - Lykkegårdsskolen 0
10:45 2 Minibane 2 4 Dalbyskole 0A - Bakkeskolen 0B
11:00 2 Minibane 2 5 Kolding Friskole 0 - Bakkeskolen 0A -2
11:15 2 Minibane 2 6 Lykkegårdsskolen 0 - Bakkeskolen 0B
11:30 2 Minibane 2 7 Dalbyskole 0A - Kolding Friskole 0
11:45 2 Minibane 2 8 Bakkeskolen 0B - Bakkeskolen 0A -2
12:00 2 Minibane 2 9 Kolding Friskole 0 - Lykkegårdsskolen 0
12:15 2 Minibane 2 10 Dalbyskole 0A - Bakkeskolen 0A -2

 

Pulje 3:        
Alminde-Viuf 0 Dalbyskole 0C-2    
Dalbyskole 0B Ålykkeskolen 0A - 2    
Bakkeskolen 0C -2        
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10:00 3 Minibane 3 1 Alminde-Viuf 0 - Dalbyskole 0B
10:15 3 Minibane 3 2 Dalbyskole 0C-2 - Ålykkeskolen 0A - 2
10:30 3 Minibane 3 3 Bakkeskolen 0C -2 - Alminde-Viuf 0
10:45 3 Minibane 3 4 Dalbyskole 0B - Dalbyskole 0C-2
11:00 3 Minibane 3 5 Ålykkeskolen 0A - 2 - Bakkeskolen 0C -2
11:15 3 Minibane 3 6 Alminde-Viuf 0 - Dalbyskole 0C-2
11:30 3 Minibane 3 7 Dalbyskole 0B - Ålykkeskolen 0A - 2
11:45 3 Minibane 3 8 Dalbyskole 0C-2 - Bakkeskolen 0C -2
12:00 3 Minibane 3 9 Ålykkeskolen 0A - 2 - Alminde-Viuf 0
12:15 3 Minibane 3 10 Bakkeskolen 0C -2 - Dalbyskole 0B

 

1. klasse:

    Pulje 4: Pulje 5:  
  Lykkegårdsskolen 1B Vonsild Skole 1B
  Dalby 1A - 1 Vamdrup Skole 1C
  Vamdrup Skole 1A Sdr Bjert Skole 1B
  Brændkærskolen 1B Bakkeskolen 1B
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
09:00 4 4C 1 Dalby 1A - Vamdrup Skole 1A
09:00 4 4D 2 Lykkegårdsskolen 1B - Brændkærskolen 1B
09:00 5 4E 3 Vonsild Skole 1B - Vamdrup Skole 1C
09:00 5 4F 4 Sdr Bjert Skole 1B - Bakkeskolen 1B
09:40 4 4C 5 Brændkærskolen 1B - Dalby 1A
09:40 4 4D 6 Vamdrup Skole 1A - Lykkegårdsskolen 1B
09:40 5 4E 7 Bakkeskolen 1B - Vonsild Skole 1B
09:40 5 4F 8 Vamdrup Skole 1C - Sdr Bjert Skole 1B
10:20 4 4C 9 Dalby 1A - Lykkegårdsskolen 1B
10:20 4 4D 10 Vamdrup Skole 1A - Brændkærskolen 1B
10:20 5 4E 11 Vonsild Skole 1B - Sdr Bjert Skole 1B
10:20 5 4F 12 Vamdrup Skole 1C - Bakkeskolen 1B
         
11:20 Semi 1 4A 13 NR. 1 PULJE 4 - NR. 1 PULJE 7
11:20 Semi 2 4B 14 NR. 1 PULJE 5 - NR. 1 PULJE 6
         
12:00 Finale 4A 15 Vinder kamp 13 - Vinder kamp 14

 

    Pulje 6: Pulje 7:  
  Dalbyskole 1A Lykkegårdsskolen 1A
  Kolding Realskole 1B Lyshøj skolen 1A
  Sdr Vang 1B Sdr Vang 1A
  Bakkeskolen 1A Sct. Michael skole 1Y
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
09:20 6 4C 1 Dalbyskole 1A - Kolding Realskole 1B
09:20 6 4D 2 Sdr Vang 1B - Bakkeskolen 1A
09:20 7 4E 3 Lykkegårdsskolen 1A - Lyshøj skolen 1A
09:20 7 4F 4 Sdr Vang 1A - Sct. Michael skole 1Y
10:00 6 4C 5 Bakkeskolen 1A - Dalbyskole 1A
10:00 6 4D 6 Kolding Realskole 1B - Sdr Vang 1B
10:00 7 4E 7 Sct. Michael skole 1Y - Lykkegårdsskolen 1A
10:00 7 4F 8 Lyshøj skolen 1A - Sdr Vang 1A
10:40 6 4C 9 Dalbyskole 1A - Sdr Vang 1B
10:40 6 4D 10 Kolding Realskole 1B - Bakkeskolen 1A
10:40 7 4E 11 Lykkegårdsskolen 1A - Sdr Vang 1A
10:40 7 4F 12 Lyshøj skolen 1A - Sct. Michael skole 1Y
         
11:20 Semi 1 4A 13 NR. 1 PULJE 4 - NR. 1 PULJE 7
11:20 Semi 2 4B 14 NR. 1 PULJE 5 - NR. 1 PULJE 6
         
12:00 Finale 4A 15 Vinder kamp 13 - Vinder kamp 14

 

2. klasse:

    Pulje 8:    
  AlmindeViuf 2A Bramdrup Skole 2B
  Vonsild 2A Dalby Skole 2A
  Bakkeskolen 2A    
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
11:00 8 4C 1 AlmindeViuf 2A - Vonsild 2A
11:20 8 4C 2 Bakkeskolen 2A - Bramdrup Skole 2B
11:40 8 4C 3 Dalby Skole 2A - AlmindeViuf 2A
12:00 8 4C 4 Vonsild 2A - Bakkeskolen 2A
12:20 8 4C 5 Bramdrup Skole 2B - Dalby Skole 2A
12:40 8 4C 6 AlmindeViuf 2A - Bakkeskolen 2A
13:00 8 4C 7 Vonsild 2A - Bramdrup Skole 2B
13:20 8 4C 8 Bakkeskolen 2A - Dalby Skole 2A
13:40 8 4C 9 Bramdrup Skole 2B - AlmindeViuf 2A
14:00 8 4C 10 Dalby Skole 2A - Vonsild 2A
         
14:30 SEMI 1 4A 11 VINDER PULJE 8 - VINDER PULJE 9
14:30 SEMI 2 4B 12 VINDER PULJE10 - BEDSTE NR 2 - P. 8/9/10
         
15:00 FINALE 4A 13 VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1

 

    Pulje 9:    
  Sct Michael 2X Ålykkeskolen 2 A/B - 2
  Sdr Vang 2B Bakkeskolen 2B
  Dalby skole 1C-2    
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
11:00 9 4D 1 Sct Michael 2X - Sdr Vang 2B
11:20 9 4D 2 Dalby skole 1C-2 - Ålykkeskolen 2 A/B - 2
11:40 9 4D 3 Bakkeskolen 2B - Sct Michael 2X
12:00 9 4D 4 Sdr Vang 2B - Dalby skole 1C-2
12:20 9 4D 5 Ålykkeskolen 2 A/B - 2 - Bakkeskolen 2B
12:40 9 4D 6 Sct Michael 2X - Dalby skole 1C-2
13:00 9 4D 7 Sdr Vang 2B - Ålykkeskolen 2 A/B - 2
13:20 9 4D 8 Dalby skole 1C-2 - Bakkeskolen 2B
13:40 9 4D 9 Ålykkeskolen 2 A/B - 2 - Sct Michael 2X
14:00 9 4D 10 Bakkeskolen 2B - Sdr Vang 2B
         
14:30 SEMI 1 4A 11 VINDER PULJE 8 - VINDER PULJE 9
14:30 SEMI 2 4B 12 VINDER PULJE10 - BEDSTE NR 2 - P. 8/9/10
         
15:00 FINALE 4A 13 VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1

 

    Pulje 10:    
  Bakkeskolen 2C Brændkær skolen 2B
  Ålykkeskolen 2A/B - 1 Dalby Skole 2C - 1
  Vonsild 2B    
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
11:00 10 4E 1 Bakkeskolen 2C - Ålykkeskolen 2A/B - 1
11:20 10 4E 2 Vonsild 2B - Brændkær skolen 2B
11:40 10 4E 3 Dalby Skole 2C - 1 - Bakkeskolen 2C
12:00 10 4E 4 Ålykkeskolen 2A/B - 1 - Vonsild 2B
12:20 10 4E 5 Brændkær skolen 2B - Dalby Skole 2C - 1
12:40 10 4E 6 Bakkeskolen 2C - Vonsild 2B
13:00 10 4E 7 Ålykkeskolen 2A/B - 1 - Brændkær skolen 2B
13:20 10 4E 8 Vonsild 2B - Dalby Skole 2C - 1
13:40 10 4E 9 Brændkær skolen 2B - Bakkeskolen 2C
14:00 10 4E 10 Dalby Skole 2C - 1 - Ålykkeskolen 2A/B - 1
         
14:30 SEMI 1 4A 11 VINDER PULJE 8 - VINDER PULJE 9
14:30 SEMI 2 4B 12 VINDER PULJE10 - BEDSTE NR 2 - P. 8/9/10
         
15:00 FINALE 4A 13 VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1

 

3. klasse:

    Pulje 11: Pulje 12:  
  Lykkegårdsskolen 3A-1 Dalby Skole 3A
  Sdr Vang 3A Bakkeskolen 3B
  Bakkeskolden 3A Lykkegårdsskolden 3A-2
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
10:00 11 3A 1 Lykkegårdsskolen 3A-1 - Sdr Vang 3A
10:20 12 3A 2 Dalby Skole 3A - Bakkeskolen 3B
10:40 11 3A 3 Bakkeskolden 3A - Lykkegårdsskolen 3A-1
11:00 12 3A 4 Lykkegårdsskolden 3A-2 - Dalby Skole 3A
11:20 11 3A 5 Sdr Vang 3A - Bakkeskolden 3A
11:40 12 3A 6 Bakkeskolen 3B - Lykkegårdsskolden 3A-2
12:00 11 3A 7 Sdr Vang 3A - Lykkegårdsskolen 3A-1
12:20 12 3A 8 Bakkeskolen 3B - Dalby Skole 3A
12:40 11 3A 9 Lykkegårdsskolen 3A-1 - Bakkeskolden 3A
13:00 12 3A 10 Dalby Skole 3A - Lykkegårdsskolden 3A-2
13:20 11 3A 11 Bakkeskolden 3A - Sdr Vang 3A
13:40 12 3A 12 Lykkegårdsskolden 3A-2 - Bakkeskolen 3B
         
14:10 FINALE 3A 13 NR 1 PULJE 11 - NR 1 PULJE 12

 

4. klasse:

    Pulje 13:    
  Lykkegårdsskolen 4 Bakkeskolen 4C
  Brændkærskolen 4B Harte Skole 4X
  Dalby skole 4B    
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
11:00 13 2B 1 Lykkegårdsskolen 4 - Brændkærskolen 4B
11:20 13 2B 2 Dalby skole 4B - Bakkeskolen 4C
11:40 13 2B 3 Harte Skole 4X - Lykkegårdsskolen 4
12:00 13 2B 4 Brændkærskolen 4B - Dalby skole 4B
12:20 13 2B 5 Bakkeskolen 4C - Harte Skole 4X
12:40 13 2B 6 Lykkegårdsskolen 4 - Dalby skole 4B
13:00 13 2B 7 Brændkærskolen 4B - Bakkeskolen 4C
13:20 13 2B 8 Dalby skole 4B - Harte Skole 4X
13:40 13 2B 9 Bakkeskolen 4C - Lykkegårdsskolen 4
14:00 13 2B 10 Harte Skole 4X - Brændkærskolen 4B
         
14:30 SEMI 1 3A 11 NR 1 PULJE 13 - NR 1 PULJE 14
14:30 SEMI 2 3B 12 NR 1 PULJE 15 - BEDSTE NR 2. P. 13/14/15
         
         
15:00 FINALE 2A 13 VINDER KAMP 11 - VINDER KAMP 12

 

    Pulje 14:    
  Kolding Friskole 4 Lyshøjskolen 4C
  Bakkeskolen 4A Harteskole 4Y
  Brændkærskolen 4C    
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
11:00 14 2A 1 Kolding Friskole 4 - Bakkeskolen 4A
11:20 14 2A 2 Brændkærskolen 4C - Harteskole 4Y
11:40 14 2A 3 Lyshøjskolen 4C - Kolding Friskole 4
12:00 14 2A 4 Bakkeskolen 4A - Brændkærskolen 4C
12:20 14 2A 5 Harteskole 4Y - Lyshøjskolen 4C
12:40 14 2A 6 Kolding Friskole 4 - Brændkærskolen 4C
13:00 14 2A 7 Bakkeskolen 4A -Harteskole 4Y
13:20 14 2A 8 Brændkærskolen 4C - Lyshøjskolen 4C
13:40 14 2A 9 Harteskole 4Y - Kolding Friskole 4
14:00 14 2A 10 Lyshøjskolen 4C - Bakkeskolen 4A
         
14:30 SEMI 1 3A 11 NR 1 PULJE 13 - NR 1 PULJE 14
14:30 SEMI 2 3B 12 NR 1 PULJE 15 - BEDSTE NR 2. P. 13/14/15
         
         
15:00 FINALE 2A 13 VINDER KAMP 11 - VINDER KAMP 12

 

    Pulje 15:    
  Bakkeskolen 4B Lyshøjskolen 4D
  Vonsild Skole 4B Dalbyskole 4C
  Sct Michael 4Y    
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
11:00 15 3B 1 Vonsild Skole 4B - Dalbyskole 4C
11:20 15 3B 2 Sct Michael 4Y - Lyshøjskolen 4D
11:40 15 3B 3 Bakkeskolen 4B - Vonsild Skole 4B
12:00 15 3B 4 Dalbyskole 4C - Sct Michael 4Y
12:20 15 3B 5 Lyshøjskolen 4D - Bakkeskolen 4B
12:40 15 3B 6 Vonsild Skole 4B - Sct Michael 4Y
13:00 15 3B 7 Dalbyskole 4C - Lyshøjskolen 4D
13:20 15 3B 8 Sct Michael 4Y - Bakkeskolen 4B
13:40 15 3B 9 Lyshøjskolen 4D - Vonsild Skole 4B
14:00 15 3B 10 Bakkeskolen 4B - Dalbyskole 4C
         
14:30 SEMI 1 3A 11 NR 1 PULJE 13 - NR 1 PULJE 14
14:30 SEMI 2 3B 12 NR 1 PULJE 15 - BEDSTE NR 2. P. 13/14/15
         
         
15:00 FINALE 2A 13 VINDER KAMP 11 - VINDER KAMP 12

 

5. klasse:

    Pulje 16:    
  Lykkegårdsskolen 5 Lyshøjskolen 5D
  Sct Michael 5X Sdr Vang 5B
         
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
12:00 16 8A 1 Lykkegårdsskolen 5 - Sct Michael 5X
12:00 16 5A 2 Lyshøjskolen 5D - Sdr Vang 5B
12:40 16 8A 3 Sdr Vang 5B - Lykkegårdsskolen 5
12:40 16 5A 4 Sct Michael 5X - Lyshøjskolen 5D
13:20 16 5A 5 Lykkegårdsskolen 5 - Lyshøjskolen 5D
13:20 16 8A 6 Sdr Vang 5B - Sct Michael 5X
         
         
         
         
         
14:15 SEMI 1 5A 7 VINDER PULJE 16 - NR 2 PULJE 17
14:15 SEMI 2 8A 8 VINDER PULJE 17 - NR 2 - P. 16
         
14:45 FINALE 2B 9 VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1

 

    Pulje 17:    
  Kolding Realskole 5A Brændkærskolen 5X
  Dalby Skole 5A Sdr. Bjert Skole 5A
         
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
12:20 17 8A 1 Kolding Realskole 5A - Dalby Skole 5A
12:20 17 5A 2 Brændkærskolen 5X - Sdr. Bjert Skole 5A
13:00 17 8A 3 Sdr. Bjert Skole 5A - Kolding Realskole 5A
13:00 17 5A 4 Brændkærskolen 5X - Dalby Skole 5A
13:40 17 5A 5 Kolding Realskole 5A - Brændkærskolen 5X
13:40 17 8A 6 Sdr. Bjert Skole 5A - Dalby Skole 5A
         
         
         
         
         
14:15 SEMI 1 5A 7 VINDER PULJE 16 - NR 2 PULJE 17
14:15 SEMI 2 8A 8 VINDER PULJE 17 - NR 2 - P. 16
         
14:45 FINALE 2B 9 VINDER SEMI 2 - VINDER SEMI 1

 

6. klasse:

    Pulje 18:    
  Vonsild Skole 6A Lykkegårdsskolden 6A
  Vonsild Skole 6B Kolding Realskole 6A
  Brandrup Skole 6B    
         
         
Tidspunkt Pulje Bane Kampnr.  Hold
         
12:00 18 8B 1 Vonsild Skole 6A - Vonsild Skole 6B
12:20 18 8B 2 Brandrup Skole 6B - Lykkegårdsskolden 6A
12:40 18 8B 3 Kolding Realskole 6A - Vonsild Skole 6A
13:00 18 8B 4 Vonsild Skole 6B - Brandrup Skole 6B
13:20 18 8B 5 Lykkegårdsskolden 6A - Kolding Realskole 6A
13:40 18 8B 6 Vonsild Skole 6A - Brandrup Skole 6B
14:00 18 8B 7 Vonsild Skole 6B - Lykkegårdsskolden 6A
14:20 18 8B 8 Brandrup Skole 6B - Kolding Realskole 6A
14:40 18 8B 9 Lykkegårdsskolden 6A - Vonsild Skole 6A
15:00 18 8B 10 Kolding Realskole 6A - Vonsild Skole 6B
         
         
         
15:30 FINALE 2B 11 NR 2 PULJE 18 - NR 1 PULJE 18